GALERIA - PROJEKTOWANIE WNĘTRZ - REMONTY

Nie tylko pomysł na wnętrze – projektowanie wnętrz – remont

Jeśli myślisz, że aby stworzyć dobre wnętrze wystarczy jedynie pomysł, odpowiem – nic bardziej mylnego. Zgadzam się, że potrzebny jest talent i kreatywność, ale też zaangażowanie, zdolności logistyczne, mediacyjne i niesamowita pokora.

W pracy architekta wnętrz bardzo ważne są również relacje: umiejętność działania w grupie i łatwość komunikowania się. Posiadanie tych cech niewątpliwie ułatwia nam koordynowanie pracami wszystkich fachowców z różnych branż wykończeniowych.

Współpracujemy z dobrymi i sprawdzonymi przez nas rzemieślnikami takimi jak: wykonawca, stolarnia, krawcowa, tapicer, kamieniarz, artysta malarz, stolarz zajmujący się budową schodów itp.

Lubię ten czas, gdy podczas remontu każda z ekip wykonawczych realizuje swój zakres zadań. Panuje wtedy ten motywujący klimat ekscytacji, że uczestniczymy w powstawaniu kolejnego, pięknego wnętrza.

Kompletna dokumentacja projektowa, którą sporządzamy jest bazą dla wykonawców. Opracowany schemat elektryki, hydrauliki, nowych wybudowań, układu płytek itp. jest nieocenionym ułatwieniem dla ekipy remontowej. Na budowie sprawdzamy zgodność wykonania z projektem wnętrza i postęp prac. 

Po zakończeniu remontu nadchodzi czas na jedną z moich ulubionych części całego procesu projektowego – zadbanie o detale, końcowa stylizacja i sesja zdjęciowa. Dodatkowo niektóre z naszych realizacji filmujemy. I tak powstało już kilkadziesiąt odcinków, które stanowią pamiątkę dla naszych drogich Klientów i też dla nas.

Realizacje projektów wnętrz powstałych pod naszym czujnym okiem zlokalizowane są nie tylko na terenie Gdańska, Sopotu i Gdyni, ale też całego województwa pomorskiego.