WIZUALIZACJE - etap, podczas projektowania wnętrz

Wizualizacje to najbardziej lubiany przez naszych Klientów etap projektowania wnętrz w naszej pracowni (i muszę przyznać, że przez nas również).

Dlaczego? Bo dzięki niemu można zobaczyć ostateczny efekt, czyli jak będzie wyglądało wnętrze mieszkania, czy domu nawet zanim skończy się budowa. Wizualizacje pozwalają na podjęcie ostatecznych decyzji dotyczących kolorów, materiałów i mebli, które mają być zastosowane. Są olbrzymim wsparciem w naszej pracy architekta podczas projektowania wnętrz.

Wizualizacje opracowujemy w naszej pracowni sami, dlatego są one dokładnym odzwierciedleniem wizji wnętrza jaką posiada architekt i Inwestor. Wykonujemy wiele ujęć projektowanego pomieszczenia, co pozwala Klientowi obejrzeć wnętrze z każdej możliwej strony.
Tworząc fotorealistyczne wizualizacje staramy się osiągnąć jak najlepszą jakość, porównywalną ze zdjęciem. Nasze wizualizacje oddają szczegółowo odbicia światła na różnych powierzchniach. Posiadają dokładnie odwzorowane meble w proporcjach jakie znamy ze świata realnego. Bazujemy na modelach dostarczonych od producentów, ale też wiele z nich wykonujemy sami. Umieszczenie licznych dekoracji w postaci zasłon, sztukaterii, dzieł sztuki, opraw oświetleniowych itp. sprawia, że wizualizacje jeszcze bardziej upodabniają się do zdjęć. Dopełnieniem realizmu bywa też rzeczywisty widok z za okna, jeżeli akurat nie jest zdominowany przez budowę.
Mimo postępu technologicznego nasi Klienci bardzo lubią też szkice, które tworzy Pani Kasia podczas spotkań i omawiania wstępnych wizji projektu wnętrza. Rysunki powstają spontanicznie i są odpowiedzią na pytania dotyczące newralgicznych miejsc jeszcze nie zwizualizowanego wnętrza. 

Przedstawione wizualizacje domów i mieszkań pochodzą z wykonanych przez naszą pracownię projektów wnętrz realizowanych na terenie Gdańska, Sopotu, Gdyni, ale też poza Trójmiastem i poza granicami Polski.