Na sprzedaż apartament MARZEŃ w ścisłym CENTRUM GDAŃSKA

Cena: 1 446 885 zł / 18 500 zł/m²

LOKALIZACJA:

RAJSKA 8 to luksusowy kompleks mieszkalno-usługowy zlokalizowany w ścisłym centrum Gdańska, na Starym Mieście, u zbiegu ulic Rajskiej i Heweliusza. Lokalizacja jest fantastyczna! Stąd wszędzie jest blisko. 5 minut pieszo do Dworca Głównego. 2 minuty pieszo do centrum handlowego Madison. Będąc w apartamencie, mimo położenia w ścisłym centrum, ma się poczucie odizolowania od ulicznego zgiełku. Okna mieszkania umieszczone są od strony ul. Jana Heweliusza i od strony zacisznego patio - centralny widok na kościół św. Katarzyny. W najbliższym sąsiedztwie dostępna jest niezbędna infrastruktura handlowo-usługowa, restauracje, kina, szkoły, uczelnie, przedszkola oraz szpital.

APARTAMENTOWIEC:

Budynek, w którym znajduje się mieszkanie został oddany do użytku w 2019 roku. Kompleks Rajska 8 zaprojektowany jest na planie litery U, w jego skład wchodzi część mieszkaniowo-usługowa, biurowa oraz ogólnodostępny plac miejski. Elewacja wykończona jest czerwoną cegłą, która harmonijnie współgra zarówno z przedwojenną jak i współczesną zabudową. Duże okna typu porte-fenetre mocno doświetlają wnętrza mieszkań.
Na parterze mieszczą się lokale usługowe (banki, Aldi). W podziemiu jest hala garażowa, wieszaki dla rowerów i myjnia rowerowa. Budynek posiada windy rozpoczynające bieg z poziomu hali garażowej. O bezpieczeństwo mieszkańców dba recepcja z ochroną oraz wideodomofon na klatce schodowej.

MIESZKANIE:

Apartament o powierzchni 78,21 m2 znajduje się na 3. piętrze (winda).

W skład mieszkania wchodzi:
- salon z aneksem kuchennym
- sypialnia główna
- sypialnia
- łazienka
- WC/pralnia
- hol
- balkon z oddzielnym schowkiem na np. meble ogrodowe

Mieszkanie zostało zaplanowane przez znaną, gdańską pracownię projektową i wykończone z ogromną dbałością o detal. Na ścianach i pod sufitem znajdują się dekoracje sztukateryjne. W salonie, pokojach i holu położona jest podłoga dębowa Kahrs. W łazienkach i kuchni - hiszpańskie i włoskie płytki. Na podłodze w aneksie kuchennym dekoracja z marokańskich kafli cementowych. W łazience przestronna kabina (160x80 cm), brodzik z odpływem liniowym. Meble projektowane na wymiar. Blat na wyspie kuchennej z włoskiego marmuru Carrara. Cała ściana z olbrzymim oknem tarasowym zaopatrzona w białe, grube, drewniane żaluzje. Drzwi w mieszkaniu stylistyką nawiązują do całości. Wysokość lokalu - 278 cm. Apartament jest przestronny, bardzo jasny i z pozytywną energią.

INFORMACJE DODATKOWE:

Możliwość zakupienia miejsca postojowego w hali garażowej znajdującej się pod budynkiem w cenie 50 000 zł.

Zapraszamy na prezentację mieszkania!

KONTAKT

Spotkanie jest możliwe po wcześniejszym umówieniu się.

adres: ul. Kartuska 343/13, 80-125 Gdańsk
telefon: 503 614 602
mail: listy@dobreprojekty.com

NIP: 583 262 82 14 Regon: 220269364

Zobacz to mieszkanie na YouTube